Tłumaczenia

Jesteśmy punktem przyjmowania zleceń SECO Translation. Maksymalnie uproszczona procedura przyjmowania zleceń, bez niepotrzebnych utrudnień i zbędnych kosztów sprawiła, że wykonanie tłumaczenia stało się czynnością bezstresową i łatwą.

tłumaczenia Wrocław

Jeśli potrzebujecie Państwo zrobić tanie tłumaczenie na dowolny język, zwykłe lub przysięgłe, zapraszamy do naszego sklepu. Na miejscu wystarczy wypełnić   formularz i udostępnić dokumenty do tłumaczenia, które zeskanujemy i zaraz zwrócimy. Skan zlecenia oraz dokumentów natychmiast prześlemy drogą elektroniczną do biura tłumaczeń. Za przyjęcie zlecenia nie pobieramy żadnych opłat.

W ciągu godziny konsultant skontaktuje się z Państwem przez email lub telefonicznie, w celu przedstawienia warunków realizacji zlecenia – kosztów tłumaczenia oraz terminu dostarczenia tłumaczeń. Po akceptacji oferty, tłumaczenie zostanie wykonane i wysłane pocztą. Zapłatę za usługę dokonają Państwo przy odbiorze, u listonosza lub kuriera.

uwagaPunkt nie udziela informacji odnośnie tłumaczeń. Powstał, aby ułatwić Państwu dostarczenie dokumentów do tłumaczenia. Po ich dostarczeniu całość obsługi przejmuje dział obsługi klienta SECO, który udostępnił Państwu infolinię pod numerem 512 525 525. Szczegółowe informacje można również uzyskać na stronie tanietlumaczenia.pl