Nadruki na płytach

Nagrywane płyty nie muszą być jednakowe i nudne. Dzięki nadrukom możliwe jest przygotowanie wyjątkowych płyt CD, DVD lub Blu-ray, ze zdjęciami ślubnymi, filmami, materiałami reklamowymi itp. Stosujemy technologię bezpośredniego nadruku atramentowego, na specjalnie do tego przeznaczonych nośnikach tzw. printable, na które można następnie nagrać dowolną treść, tak, jak na zwykłych płytach. Drukowanie na płytach pozwala uzyskać w niedługim czasie, oryginalnie wyglądające płyty z zaprojektowanym przez Was nadrukiem.

W naszej firmie mogą Państwo wykonać nadruki na płytach CD, DVD lub Blu-ray. Nakład już od 1 sztuki. Stosujemy technologię bezpośredniego nadruku atramentowego, na specjalnie do tego przeznaczonych nośnikach tzw. printable. Płyty można nabyć w naszym punkcie (CD i DVD) lub dostarczyć własne.

Nie zajmujemy się tworzeniem projektów, dlatego prosimy o przygotowanie pliku do nadrukowania, z uwzględnieniem następujących zaleceń:

  • format pliku : plik graficzny JPG, BMP
  • wymiary grafiki : kwadrat o boku min. 12 x 12 cm lub większy (zalecane)
  • bez naniesionego otworu (oczka) – nasz program sam dopasuje obszar zadruku do płyty

Aby ułatwić Państwu przygotowanie projektu przygotowaliśmy rysunek poglądowy. Prosimy wziąć pod uwagę, że rozmiar płyty wynosi 120 mm, obszar zadruku 118 mm, natomiast wymiar otworu, w przypadku naszych płyt, wynosi ok. 21 mm (tzw. małe oczko). Jeśli posiadacie Państwo własne płyty do zadruku prosimy zmierzyć otwór.

cd

szt.
nadruk na płycie CD, DVD lub Blu-ray 3,50 zł
czysta płyta CD printable z kopertą 1,50 zł
czysta płyta DVD printable z kopertą 2,50 zł