Nadruki

 

CENNIK

Oferujemy Państwu dwa rodzaje nadruków:

NADRUKI NA PŁYTACH

nadruki na płytach WrocławNagrywane płyty nie muszą być jednakowe i nudne. Dzięki nadrukom możliwe jest przygotowanie wyjątkowych płyt CD, DVD lub Blu-ray, ze zdjęciami ślubnymi, filmami, materiałami reklamowymi itp. Stosujemy technologię bezpośredniego nadruku atramentowego, na specjalnie do tego przeznaczonych nośnikach tzw. printable, na które można następnie nagrać dowolną treść, tak, jak na zwykłych płytach. Drukowanie na płytach pozwala uzyskać w niedługim czasie, oryginalnie wyglądające płyty z zaprojektowanym przez Was nadrukiem.

PRASOWANKI

nadruki na koszulkach WrocławPrasowanki lub naprasowanki albo wprasowanki – dla każdego klienta pragnącego mieć niepowtarzalną koszulkę z własnym nadrukiem. Nadruk wykonujemy na papierze transferowym, który należy następnie naprasować samemu na tkaninę. Na prasowance może się znaleźć treść każdego obsługiwanego przez nad dokumentu, nie tylko graficznego. Naprasowanki mają format A4 (210 x 297 mm), ale można je pociąć na kawałki i naprasować w kliku miejscach lub na kilku koszulkach.

nadruki, prasowankiNasza firma nie zajmuje się tworzeniem projektów dlatego projekt nadruku na płytę, jak również na koszulkę, należy wykonać samemu.