Nadruki na płytach


Nadruki na płytach sprawiają, że nagrywane płyty nie są jednakowe i nudne. Dzięki nadrukom możliwe jest przygotowanie wyjątkowych płyt ze zdjęciami ślubnymi, filmami, materiałami reklamowymi itp. Drukowanie na płytach pozwala uzyskać w niedługim czasie, oryginalnie wyglądające płyty z zaprojektowanym przez Was nadrukiem, na które można następnie nagrać dowolną treść, tak, jak na zwykłych płytach.

W naszej firmie mogą Państwo wykonać nadruki na płytach CD, DVD lub Blu-ray. Nakład już od 1 sztuki. Stosujemy technologię bezpośredniego nadruku atramentowego, na specjalnie do tego przeznaczonych nośnikach tzw. printable. Płyty można nabyć w naszym punkcie (CD i DVD) lub dostarczyć własne.

Nie zajmujemy się tworzeniem projektów, dlatego prosimy o przygotowanie pliku do nadrukowania, z uwzględnieniem następujących zaleceń:

  • format pliku: plik graficzny JPG, BMP, TIFF
  • wymiary grafiki: kwadrat o boku min. 12 x 12 cm lub większy (zalecane)
  • bez naniesionego otworu (oczka) – nasz program sam dopasuje obszar zadruku do płyty

Aby ułatwić Państwu przygotowanie projektu przygotowaliśmy rysunek poglądowy. Prosimy wziąć pod uwagę, że rozmiar płyty wynosi 120 mm, obszar zadruku 118 mm, natomiast wymiar otworu, w przypadku naszych płyt, wynosi ok. 21 mm (tzw. małe oczko). Jeśli posiadacie Państwo własne płyty do zadruku prosimy zmierzyć otwór.

Nadruki na płytach CD i DVD


szt.
nadruk na płycie CD, DVD lub Blu-ray 4,00 zł
czysta płyta CD printable z kopertą 2,00 zł
czysta płyta DVD printable z kopertą 2,50 zł

Ceny pozostałych usług znajdują się na stronie cennik.