Regulamin strony – informacje prawne

Odwiedzając oraz użytkując stronę firmy Xserownia przyjmują Państwo niniejszy regulamin bez jakichkolwiek zastrzeżeń ani uwarunkowań, co skutkuje faktem, iż Państwa dostęp do serwisu odbywa się z zastrzeżeniem tego regulaminu oraz obowiązującego w Polsce prawa.

Prywatność

Informacje odnośnie prywatności i pozyskiwaniu informacji znajdą Państwo na stronie : Polityka prywatności

Zawartość

Witryna firmy Xserownia ma charakter wyłącznie informacyjny. Treści w niej zawarte nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego i nie są w jakikolwiek sposób prawnie wiążące.

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje zawarte w witrynie firmy Xserownia były zawsze aktualne i ścisłe, ale udostępniamy stronę na zasadzie „taka jaka jest” i nie dajemy żadnej gwarancji ani rękojmi, co do dokładności informacji, usług czy produktów w niej wymienianych. Wszelkie odniesienia do usług bądź produktów, które są lub mogą zostać dostarczone przez firmę Xserownia, nie stanowią przyrzeczenia, że taka usługa lub produkt będą zawsze dostępne.

Prawa autorskie

Cała zawartość strony firmy Xserownia jest chroniona prawem autorskim. Grafiki i zdjęcia wykorzystane na stronie są własnością firmy Xserownia. Używanie, kopiowanie i rozpowszechnianie jakiejkolwiek treści zawartej na stronie bez uprzedniej zgody jest zabronione.