Regulamin

I. Informacje prawne

Odwiedzając oraz użytkując serwisy xserownia.pl i xserownia.net przyjmują Państwo niniejszy regulamin bez jakichkolwiek zastrzeżeń ani uwarunkowań, co skutkuje faktem, iż Państwa dostęp do serwisów odbywa się z zastrzeżeniem tego regulaminu oraz obowiązującego w Polsce prawa.

II. Zawartość

Serwis xserownia.pl ma charakter wyłącznie informacyjny. Treści w nim zawarte nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego i nie są w jakikolwiek sposób prawnie wiążące.

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje zawarte w serwisie xserownia.pl były zawsze aktualne i ścisłe, ale udostępniamy serwis na zasadzie „taki jaka jest” i nie dajemy żadnej gwarancji ani rękojmi, co do dokładności informacji, usług czy produktów w nim wymienionych. Wszelkie odniesienia do usług bądź produktów, które są lub mogą zostać dostarczone przez firmę Xserownia, nie stanowią przyrzeczenia, że taka usługa lub produkt będą zawsze dostępne.

III. Prawa autorskie

Cała zawartość serwisów xserownia.pl oraz xserownia.net jest chroniona prawem autorskim. Grafiki i zdjęcia wykorzystane w serwisach są własnością firmy Xserownia. Używanie, kopiowanie i rozpowszechnianie jakiejkolwiek treści zawartej w serwisach bez uprzedniej zgody jest zabronione.